Już dzisiaj w klubie ‘Goryl we mgle’ Karolina Brodniewicz ze swoim projektem ‘Musaic‘! Start o godzinie 20:00, bilety do nabycia przed koncertem.

“Musaic” – jest najnowszą muzyczną propozycją Karoliny Brodniewicz. To przestrzeń ilustracyjności i bajeczności, tak bardzo upodobanych przez kompozytorkę, kolejny jej projekt tak nasycony wrażliwością i emocjonalnością. Siłą muzycznej mozaiki jest większe niż dotąd instrumentarium zespołu: dwoje skrzypiec, altówka, wiolonczela, bass, instrumenty klawiszowe, perkusja, wokal i oczywiście puzon.

Puzonistka Karolina Brodniewicz jest absolwentką Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie Bronisława Dużego (2003-2007). Wcześniej ukończyła Liceum Muzyczne w Szczecinie (1998) oraz Policealne Studium Jazzu w Warszawie w klasie Grzegorza Nagórskiego (2002).

Współpracowała z big bandami Zbigniewa Namysłowskiego, Wiesława Pieregorólki, Ryszarda Borowskiego, Big Oxen Band Grzecha Piotrowskiego, z warszawskimi Teatrami Komedia i Roma przy wystawianych tam musicalach Chicago i Grease (2001-2006). Brała udział w licznych projektach, m.in.: Polk in Love Piotra Polka, Perfect Symfonicznie zespołu Perfect, Chopin Symphony Jazz Project oraz Perfect Girls and Friends Wojciecha Zielińskiego, Taki Jeden Dzień Roksany Vikaluk, The Light of the Hearts oraz Passio Domini Nostri Jesu Christi Sebastiana Szymańskiego, Połącz Kropki zespołu Afro Kolektyw, w sesjach nagraniowych muzyki do filmów (m.in.: Amerykanin w PRL-u, serial Zaginiona) i reklam. Uczestniczyła w realizacji teleturnieju muzycznego Telewizji Polskiej Śpiewające Fortepiany (2001-2004) oraz, gościnnie, w wielu innych programach telewizyjnych.

W lipcu 2011 roku ukazał się jej debiutancki album „Inny Świat” zawierający poruszające wyobraźnię, zaskakujące różnorodnością i niestandardowymi aranżacjami kompozycje, utrzymane w stylach jazz, ambient i elektro.

Skład :
Karolina Brodniewicz – muzyka, puzon
Katarzyna Goszcz – wokal
Aleksandra Nikiel – skrzypce 1
Anna Woźnica – skrzypce 2
Karolina Kozłowska – altówka
Marta Nicewicz – wiolonczela
Maciej Chwała – instrumenty klawiszowe
Marta Zalewska – bass, chórki
Krzysztof Kwiatkowski – perkusja