Wersja polskiego kompozytora Radzimira Dębskiego zwyciężyła w zorganizowanym przez Beyonce konkursie na remix jej najnowszego singla „End Of Time”. JIMEK – bo pod takim pseudonimem Radzimir wyprodukował swoje dzieło – pokonał ponad 3000 innych twórców z 25 krajów, w tym Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii czy Chin. Umieszczone w serwisie Soundcloud wersje „End Of Time” odsłuchało ponad półtora milionów fanów i to oni we wstępnym głosowaniu zdecydowali które remixy przedłożone zostały komisji jurorskiej. W jej skład weszli: Isabella Summers z zespołu Florence & The Machine, duński producent i DJ Afrojack, polskie duo producenckie WAWA, nowojorczyk DJ Jus-Ske, kompozytor i zdobywca Oscara Giorgio Moroder i oczywiście sama Beyonce. W konkursie brano pod uwagę kreatywność, muzykalność i oryginalność zgłoszonych prac a bezkonkurencyjny pod tym względem okazał się właśnie Polak, powiadomiony o zwycięstwie podczas rozmowy na Skype przez samą Beyonce. Radzimir Dębski wygrał 4000 dolarów a JIMEK Remix trafi na najbliższe oficjalne wydawnictwo Beyonce – 6-utworową EP-kę „4:THE REMIX” która w serwisie iTunes dostępna będzie na całym świecie od 24 kwietnia.

Wśród remixów na „4:THE REMIX” znajdzie się również drugi polski akcent – swoją wersję „End Of Time” zaprezentuje tam warszawski duet WAWA.

Poniżej tracklista dostępnej w sklepie iTunes remixowej EP-ki Beyonce:
1.“Run the World (Girls)” Dave Audé Club Remix
2. “Countdown” Isa Machine Remix
3. “Best Thing I Never Had” Lars B Remix
4. “Love On Top” DJ Escape & Tony Coluccio Remix
5. “End Of Time” WAWA Extended

6. “End Of Time” JIMEK Remix

Radzimir Dębski jest absolwentem Akademii Muzycznej Fryderyka Chopina w Warszawie, studiował również kompozycje filmową i orkiestracje na University of California w Los Angeles. Ma swoim koncie ponad 20 utworów poważnych, symfonicznych i kameralnych. Komponuje muzykę do filmów i seriali telewizyjnych, tworzy również muzykę teatralną i ilustracyjną. W 2010r. debiutował jako wokalista – jego duet „Rozplątani“ z Małgorzatą Kożuchowską znalazł się na płycie „2011. Muzyka z Serca“ towarzyszącej kalendarzowi „Dżentelmeni“ i skupiającej duety czołowych polskich muzyków i aktorów. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.

Okładka EPki: