Ania Szarmach to wulkan energii, profesjonalizm i emocje. Tym razem zapraszamy na Jej koncert do klubu Goryl we mgle, na ul. Inżynierską 8 w Warszawie. 25 kwietnia usłyszymy utwory z dwóch solowych krążków: “Sharmi” i “Inna“, ale podobnie jak na poprzednim koncercie w warszawskim Tygmoncie z pewnością nie zabraknie też niespodzianek-zapowiedzi kolejnej płyty artystki. Ciekawość wzbudzona? Przybywajcie więc na Pragę! Zapraszamy!

Ania Szarmach 

Jest artystką obdarzona nieprzeciętnym talentem i szlachetnym wokalem. Jej charakterystyczna, niezwykła barwa głosu świetnie pasuje do soulowych klimatów, w których porusza się wokalistka. Jej koncertom towarzyszy niepowtarzalny porywający publiczność rodzaj ekspresji. Artystka uwodzi czarem swojego głosu, emocjami ,oryginalną urodą i sceniczną osobowością. Muzyka o ciepłym brzmieniu oraz doskonałe teksty działają na wyobraźnię. Wszystko to razem wprowadza słuchaczy w magiczny klimat.

Skład zespołu:

Ania Szarmach – vocal
Grzegorz Jabco Jabłoński – instrumenty klawiszowe
Piotr Żaczek – bas
Robert Luty – instrumenty perkusyjne
Maciej Mąka – gitary
Kasia Dereń, Irena Kijewska – chóry

Bilety do nabycia w dniu koncertu – 30 PLN lub na stronie: http://www.eventim.pl/pl/bilety/ania-szarmach-koncert-warszawa-klub-goryl-we-mgle-265110/event.html