Już 20 marca (jutro) ostatni koncert zespołu The Cookies tej zimy! Grupa zagra w warszawskim klubie Dobranocka, godzina rozpoczęcia show – 20:30, wstęp 10 zł. Poniżej krótka informacja o zespole.

Za perkusją zasiada Mateusz Modrzejewski, na klawiszach zawiaduje Jan Królikowski, bas/kontrabas obsługuje Zbyszek Grochowski, na gitarze gra Tymoteusz Miłowanow, wokal i nawijki serwuje Karolina Raas Kiesner.

Cookiesy wciągają w swoją muzyczną teraźniejszość i wypluwają dopiero przy zamykaniu klubu. Skupiają uwagę nie tylko fonią ale i wizją. Z niespotykanym rapem, mocnym wokalem, syntezatorami, kolorami, ruchami pokazują jak lekko potrafią bawić się i mieszać zaszufladkowanymi już stylami. Za każdym razem gotują coś innego. Pokazują, że biała muza może mieć dobry groove, być grana w 100% na żywo, bez empetrójkowych podkładów i być ciekawa. Zdecydowanie funk i soul na poziomie, bez kompleksów. Może ruszać zarówno biodra jak i głowę, może zaskakiwać, może być i śmieszny i słodki, i gorzki, i psychodeliczny.