Takie tragedię się dzieją, wiemy o tym. Jednak nieczęsto dotyka to naszych muzycznych przyjaciół! JazzSoul.pl obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny, mamy jedno życzenie – pomóżcie Kasi i jej rodzinie! Poniżej szczegóły.

W wyniku pożaru nasi przyjaciele stracili dom. Kasia Kurzawska, znana Wam z zespołu SOFA i występów ze Smolikiem, jej mąż Maciej oraz maleńka Zosia i Jaś oprócz dachu nad głową stracili własne miejsce, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

W tym trudnym czasie chcielibyśmy wesprzeć Kasię i Maćka najlepiej jak potrafimy! A że wielkie rzeczy możliwe są tylko dzięki kumulacji małych działań, postanowiliśmy zwrócić się do Ciebie. Jednego ze znajomych, przyjaciół, muzyków, fanów SOFY, wszystkich tych, do których dociera ta prośba.

Możesz w prosty sposób, wspólnie z innymi, pomóc zbudować wszystko od nowa. Daj od siebie 10 zł. Nie za chwilę, nie później, nie jutro, TERAZ!

Zachęcamy do działania i dziękujemy za wsparcie, zespół SOFA oraz przyjaciele Kasi i Maćka

_____________________________________________________

Nr konta: 50 1020 5558 1111 1684 0880 0169
Odbiorca przelewu: Paulina Macianis
Adres: ul. Zawadzkiego 20/18, 16-500 Sejny
Tytuł: Kasia i Maciek

*Numer jest specjalnie utworzonym subkontem, na które trafią wyłącznie przelewy związane z powyższą akcją. Wszelkie zebrane środki zostaną niezwłocznie przekazane Kasi i Maćkowi.

Akcja jest inicjatywą zespołu SOFA i została skonsultowana z Kasią.