ZAZ nazywana jest następczynią Edith Piaf i największym odkryciem muzyki francuskiej ostatnich lat. Jej debiutancki album „ZAZ” wydany w 2010 roku rozszedł się w setkach tysięcy egzemplarzy, a najnowszy krążek “Sans Tsu Tsou” osiągnął w Polsce status Złotej Płyty i zebrał entuzjastyczne opinie.

Pierwszy w naszym kraju koncert artystki, jesienią ubiegłego roku, został wyprzedany w ciągu kilku tygodni. Wielu fanów ZAZ nie zdołało dostać się do Palladium. Spontaniczna i obdarzona poczuciem humoru Francuzka bezapelacyjnie podbiła serca Polaków. Dlatego odwiedzi Warszawę ponownie 5 czerwca, tym razem wystąpi w Sali Kongresowej, tak aby wszyscy chętni zdołali kupić bilety, które . już są w sprzedaży.

ZAZ uwodzi naturalnością, energią i oryginalnym głosem z charakterystyczną chrypką. Rozmowy na temat ponownego przyjazdu ZAZ do Polski zbiegły się z premierą jej drugiej płyty – “Sans Tsu Tsou” (osiągnęła status złotej płyty), na której obok nowych koncertowych aranżacji piosenek z krążka „ZAZ” znalazło się pięć nowych utworów. Podczas ostatniego koncertu w klubie Palladium w Warszawie artystka otrzymała platynową płytę od wydawcy „ZAZ”, wytwórni Magic Records (we Francji otrzymała diamentową płytę). Najnowszy krążek również zebrał entuzjastyczne opinie krytyków oraz fanów. Repertuar z obydwu płyt zostanie zagrany na jedynym koncercie artystki 5 czerwca br. w warszawskiej Sali Kongresowej.

ZAZ (Isabelle Geffroy) jest wokalistką, która w błyskawicznym tempie podbiła muzyczne rynki – nie tylko w Europie. Występowała między innymi w Kolumbii, na Syberii czy w Egipcie. Niezwykle nastrojowa i melodyjna twórczość ZAZ nawiązuje do najlepszej tradycji muzyki francuskiej, przywołuje na myśl urokliwe paryskie uliczki i klimat bohemy Montmartre’u. Jej jazzowo-soulowe aranżacje z elementami ulicznego folku i francuskiego kabaretu są niezwykle melodyjne i wykonywane z pasją i radością, jaką dla ZAZ jest wykonywanie muzyki. Podczas koncertu w Palladium w listopadzie ubiegłego roku udowodniła, że potrafi dzielić się tymi pozytywnymi emocjami ze swoimi fanami – nawiązała wspaniały kontakt z publicznością, która rozśpiewana z artystką, długo nie dała ZAZ i jej zespołowi zejść ze sceny. Z pewnością podczas czerwcowego występu będzie podobnie.

Początek koncertu w Sali Kongresowej o godz.19.00, wejście od g. 18.00.

Bilety w cenie od 90 zł do 350 zł (VIP) brutto (w tym 8% VAT) dostępne są w sprzedaży ogólnopolskiej (punkty sprzedaży i systemy internetowe ): www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebliet.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej (www.kongresowa.pl tel. 22 656 72 99), kasie Eventim (dawniej Kasa ZASP, tel. 22 353 93 93), salonach empik, w sieci sklepów Media Markt i Saturn. Bilety już w sprzedaży