Po udanym występie na Festival di Jazz w Madrycie Aga Zaryan wróciła do kraju i wczorajszego wieczoru zdobyła nagrodę w kategorii Muzyka w plebiscycie „Róże Gali” organizowanym przez dwutygodnik „GALA”.

Artystka została nagrodzona przez czytelników i członków kapituły magazynu za album „A Book of Luminous Things” z anglojęzycznymi interpretacjami wierszy Czesława Miłosza i jego ulubionych poetek. W ślad za albumem „A Book of Luminous Things” piosenkarka jesienią tego roku przygotowała dla swojej publiczności polską wersję płyty pt. “Księga Olśnień”.

Najbliższe koncerty Agi Zaryan:
27 listopada Gdańsk – Filharmonia Bałtycka, godz. 19:00
3 grudnia Białystok – Kino Forum, godz. 19:00
4 grudnia Warszawa – Filharmonia Narodowa, godz. 19.00
6 grudnia Wrocław – Synagoga pod Białym Bocianem, godz. 19.00

W niedzielę 4 grudnia w Filharmonii Narodowej w Warszawie odbędzie się galowy koncert z cyklu „Deutsche Bank Invites”. Czeka nas prawdziwa uczta muzyczna w świątecznej atmosferze. Podczas jedynego koncertu w Warszawie Aga Zaryan wystąpi na scenie w towarzystwie European Jazz Quartet i Atom String Quartet. Koncerty Agi Zaryan to niezwykłe przeżycia muzyczne, pełne prawdziwych emocji. Teksty Czesława Miłosza uzupełniają się z pełnymi charakteru i charyzmy wykonaniami Agi Zaryan, niosąc przesłanie ważne dla każdego z nas.

inf./fot. prasowe