To już jutro w warszawskim Palladium wystąpi Fink, właściciel jednego z najciekawszych męskich głosów ostatnich lat i autor niezwykle ciepło przyjętej płyty “Perfect Darkness”! W sprzedaży są jeszcze bilety na ten koncert (70 zł), można je kupić w punktach sieci Ticketpro oraz w kasie Palladium. Show w poznańskim klubie Blue Note jest wyprzedany.

Przypominamy, iż specjalnie na tę trasę przygotowano wyjątkową oprawę sceniczną, za jej projekt odpowiedzialni są autorzy scenografii Sigur Ros. Fink zagra w Polsce 2 koncerty, pierwszy już jutro!

18.11 – Warszawa, Palladium
support: Rachel Sermanni
bilety: strefa A) miejsca siedzące na parterze – wyprzedana strefa B) miejsca stojące na parterze – 70 zł strefa C) miejsca siedząca na balkonie (numerowane) – 70 zł
dystrybucja: Ticketpro (m.in. salony Empik i Media Markt), kasa Palladium

19.11 – Poznań, Blue Note (koncert wyprzedany)
support: Rachel Sermanni

Ostatni, świeżo wydany album Finka zatytułowany “Perfect Darkness”, zadowoli zarówno dotychczasowych miłośników brytyjskiego wokalisty jak i nowych fanów, których nieobca jest wrażliwość Jeffa Buckleya czy innych tuzów amerykańskiej akustycznej alternatywy. Sam Fink twierdzi, że jego płyta to wypadkowa poszukiwań muzycznej przestrzeni pomiędzy DJ’em Shadowem a Nickiem Drake’m. “Piszę naprawdę prosty riff, proste słowa i melodie. Chodzi o zachowanie tych pięknych momentów najdłużej, jak się tylko potrafi”. Właśnie dzięki tej dewizie Greenall wraz z basistą Guyem Whittakerem i perkusistą Timem Thortonem stworzyli album pełen olśnien a także wzór perfekcyjnego dźwiękowego balansu.

inf./fot. prasowe