Warsztaty Emisji Głosu powstały z myślą o wszystkich, którzy chcą się kształcić i rozwijać. Umiejętności świadomego władania głosem można się nauczyć, a przez to mieć wpływ na swoje życie zawodowe i osobiste!

Nasze warsztaty to wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne. Poprowadzi je wykwalifikowany trener – Marta Koszarek – wokalistka, trener wokalny. Absolwentka Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach, obecnie poszerzająca swoje kompetencje o umiejętności logopedyczne. Od wielu lat prowadzi lekcje emisji głosu i warsztaty wokalne na terenie całego kraju. Wspierała głosem wielu artystów polskiej sceny muzycznej, m.in. Katarzynę Cerekwicką, Ryszarda Rynkowskiego, Irenę Jarocką, Macieja Miecznikowskiego, Katarzynę Gertner, Łukasza Zagrobelnego. Brała udział w nagraniach licznych produkcji telewizyjnych min. Idol, Stratosfera, Bar, Szansa na Sukces, DDTVN, Hity na Czasie, Festiwale w Opolu, Sopocie i Karlshamn.

Ważnym atutem warsztatów jest wykorzystywanie profesjonalnego studia radiowego i lektorskiego. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić w praktyce nabytą w części teoretycznej wiedzę na antenie radia i nagrać „wizytówkę” swojego głosu w studiu lektorskim.

Liczba godzin: kurs jednorazowy, dwudniowy – 10h (grupa do 10 osób)
Forma nauczania: wykłady i ćwiczenia praktyczne

W programie warsztatów m.in.:
– poznanie podstawowych informacji dotyczących prawidłowego toru oddychania, fonacji, rezonansu i artykulacji
– ćwiczenia służące zdobyciu świadomości własnego instrumentu i prawidłowemu wydobyciu głosu
– praca z tekstem w celu zwiększenia plastyczności głosu
– poznanie zasad higieny głosu
– zwiększenie komfortu mówienia, praca nad dynamiką, skalą i nośnością głosu
– trening dykcyjny i ocena logopedyczna
– poznanie technik i prostych sposobów na zmniejszenie stresu podczas wystąpień publicznych

Cena: 200 zł (netto) / osoba

Masz pytania? Napisz do nas! warsztat@radiowww.eu