W październiku rusza trasa koncertowa Edyty Geppert i zespołu KROKE. Artyści wystąpią 3 w KCK w Kielcach, a 10 października w Zabrzu. Podczas występów poza Edytą Geppert i Kroke (w składzie: Jerzy Bawoł – akordeon; Tomasz Kukurba – altówka; Tomasz Lato – kontrabas) zobaczymy gościnnie: Krzysztofa Herdzina – fortepian oraz Sławomira Berny – instr. perkusyjne. Zapraszamy

Edyta Geppert od ponad 25 lat czaruje publiczność niepowtarzalnymi koncertami, na których atmosfera skupienia wciąga absolutnie każdego. Znakomite interpretacje starannie dobranego repertuaru wzruszają, bawią, fascynują niezmiennie. Kilka lat temu Edyta Geppert połączyła swe siły z fenomenalnym krakowskim zespołem KROKE; owocem ich współpracy jest wyjątkowy program – i album CD – „Śpiewam życie”, stworzony przy wydatnym udziale znakomitego aranżera Krzysztofa Herdzina, w reżyserii Piotra Loretza.

Na program koncertu składają się kompozycje bardzo bogate muzycznie, oparte na klimatach wywodzących się z tradycyjnych melodii żydowskich, bałkańskich, cygańskich; stanowiące połączenie tradycji z nowoczesnością, jazzu z muzyką klezmerską; lirycznych ballad i żywiołowych utworów.

Edyta Geppert, Krzysztof Herdzin i KROKE – to połączenie wręcz magiczne; ich wspólny koncert to spotkanie prawdziwych żywiołów muzycznych. Nieczęsto udaje się zgromadzić w jednym czasie i miejscu tak zapracowanych artystów (Kroke częściej można usłyszeć za granicą, niż w rodzimym kraju), więc ich wspólne koncerty to rzadka okazja uczestniczenia w ich dopracowanym do perfekcji spektaklu muzycznym; gwarancja przeżycia emocji, jakich dostarczają tylko najbardziej charyzmatyczni artyści.

Bilety do nabycia w serwisie eBilet.pl , wszystkich salonach Empik oraz w miejscach koncertów.