We wtorek 30 sierpnia 2011 r. przez satelitę do wybranych kin na całym świecie popłynie genialna muzyka. Na żywo z niemieckiej Kolonii Red Hot Chili Peppers zagrają bowiem swój nowy album „I’m With You”. To pierwszy i ostatni raz kiedy słynna kapela wykona krążek w całości.

Z okazji wydania nowego, dziesiątego już albumu fani ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Europy, Ameryki Południowej, a nieco później Australii, Afryki Południowej i Nowej Zelandii, będą mogli rozkoszować się wspaniałą muzyką w swoim ulubionym kinie. Koncert przygotowany został właśnie z myślą o projekcji na dużym ekranie.

To pierwszy album Papryczek od pięciu lat. Singiel z płyty „I’m With You” zatytułowany „The Adventures of Rain Dance Maggie” można już usłyszeć w stacjach radiowych. Amerykańscy muzycy w czasie koncertu zagrają także swoje największe hity. Przekaz oczywiście w jakości high-definition.

Kalifornijska grupa muzyczna grająca funk rock powstała blisko 30 lat temu. Sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie i zdobyła sześć nagród Grammy. Aż osiem singli jej autorstwa uplasowało się zaś w pierwszej czterdziestce zestawienia Billboard Hot 100. To powinno wystarczyć za rekomendację. Zapraszamy!

Wydarzenie w ramach Multikino | Music
Data: 30 sierpnia 2011, start 21:00
Wykonawca: Red Hot Chili Peppers
Bilety: 35 zł

Koncert można będzie zobaczyć w 14 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań (Stary Browar), Poznań (Malta), Szczecin, Wrocław (Pasaż), Wrocław Arkady, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów.

inf. Warner Music/fot. google