Już 15 lipca w warszawskiej Stodole odbędzie się pierwsza edycja Roxy Festival. Gwiazdą imprezy będzie Mark Ronson and The Business Intl. z gościnnym udziałem Boya George’a. Na scenie wystąpią także: Smolik, Neo Retros i Ailo In Head.

Mark Ronson and The Business Intl to projekt firmowany przez muzyka, który w swojej twórczości łączy różnorodne stylistycznie nurty: hip- hop, rock, elektronikę, disco czy indie, tworząc w ten sposób świeży, alternatywny mix. Mark Ronson – jeden z najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia – znany jest z produkcji utworów, które znalazły się na bestsellerowym albumie “Back To Black” Amy Winehouse z 2006 roku. W 2010 roku ukazał się autorski, producencki album Marka Ronsona and The Business Intl zatytułowany “Record Collection”.

Podczas Roxy Festival Mark Ronson wystąpi na żywo z towarzyszeniem wybitnych instrumentalistów i wokalistów. Jego gościem będzie Boy George, który zaśpiewa m.in singlowy utwór z płyty “Record Collection” – “Somebody To Love Me”.

Obok Mark Ronson and The Business Intl i Boya George’a, podczas pierwszej edycji Roxy Festival, na scenie stołecznego klubu Stodoła wystąpią także: Smolik, Neo Retros i Ailo In Head.

Oto pełny program Roxy Festival:
18:30 otwarcie drzwi
19:15 Ailo In Head
19:50 Neo Retros
20:35 Smolik
21:45 Mark Ronson & The Business Intl

Bilety na Roxy Festival 2011 są jeszcze w sprzedaży. Można je kupić w cenie 100 zł.

inf. nadesłane/fot. Gucci