Koncert promocyjny debiutanckiej płyty DoriFi – czyli to, na co czekały „miliony“! Utwory z płyty „Entliq Pentliq“ DoriFi band wykona na żywo już za kilka dni, czyli 28 czerwca 2011. Nie może Was tam zabraknąć! Wstęp wolny!

DoriFi to wokalistka, autorka muzyki i tekstów, siła sprawczo-napędowa zespołu, którego jest frontmanką. Mówiąc kolokwialnie to „kobieta pełną gębą”, a jej muzyka to wybuchowa mieszanka funky, hip-hop’u, nu soul’u, nu jazz’u, rythm&bluesa, reggae i mocniejszych brzmień. Całości dopełniają charakterne – pełne kobiecego postrzegania codzienności – teksty.

16 maja na rynku pojawiła się debiutancka płyta DoriFi zatytułowana „Entliq Pentliq“. Pełna kontrastów a jednocześnie niezwykle bliska zarówno artystce jak i słuchaczom, przedstawia obraz prawdziwej kobiety zagmatwanej w szarości codziennego dnia. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, czy to poradę, czy ciepło brzmień.

DoriFi serdecznie zaprasza na jedyny w swoim rodzaju, pełen zaraźliwej babskiej energii koncert, który odbędzie się 28 czerwca 2011r. w warszawskim klubie Bank, przy ulicy Mazowieckiej 14.