Ulubieniec dziewcząt w kolorowych sukienkach i romantyków w szerokich spodniach, nowy filar Stones Throw Records – Mayer Hawthorne – oddał w ręce fanów bezpłatną epkę. Oczywiście mamy ją dla was!

Na wydawnictwo „Impressions (Cover EP)” złożyło się sześć coverów. Kto chce znać ich historię i pragnie dowiedzieć się, dlaczego właśnie po te nagrania sięgnął Mayer, powinien odwiedzić tę stronę.

My nie przynudzamy i nie dorzucamy nic od siebie, bo wyznajemy zasadę, że czasem po prostu warto zamilknąć i słuchać. Hawthorne zaś sprawił, że słuchamy z wypiekami na twarzy. Ściągnijcie epkę spod tego adresu i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami.

Dla fanów Mayera mamy też jeszcze jedną ważną informację – w Polsce co prawda artysta na razie nie planuje wystąpić, ale przyjedzie na tegoroczny festiwal Hip Hop Kemp. To raptem 50 kilometrów od naszej granicy. Warto się tam wybrać, bo Hatwhorne wystąpi ze sprawdzonym bandem i oczywiście z repertuarem zawierającym wszystkiego jego największe przeboje. W tym, z nagraniem „Just Ain’t Gonna Work Out”, które bawi i cieszy nas niezmiennie od dwóch lat.

inf. era garden/fot. materiały prasowe