Już 17 maja (wtorek) o godzinie 20:00 odbędzie się we Wrocławiu, w Centrum Sztuki Impart, koncert akustyczny HooDoo Band. Materiał z występu zostanie zarejestrowany i wydany jesienią w postaci albumu „HooDoo Unplugged”. Będzie to drugi krążek formacji.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć specjalnie przygotowywane na tę okazję nowe aranżacje utworów, które znalazły się na pierwszej płycie grupy oraz kilka całkiem nowych kompozycji.

HooDoo Band to grupa energetycznych muzyków młodego pokolenia. W tym roku zespół został nominowany do prestiżowej nagrody Gazety Wyborczej „Warto” i do Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa”. Czytelnicy magazynu „Twój Blues” oraz portal „Okolice Buesa” przyznali mu tytuł „Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce”.

Występowali m.in. w finale konkursu „Sopot Top Trendy Festival”. Zagrali mnóstwo koncertów i wystąpili na największych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą.

Bilety są do nabycia w sieci sklepów Empik, na stronie www.eventim.pl i kasie CS Impart w cenie 15 złotych (w przedsprzedaży) i 20 złotych (w dniu koncertu).

inf. megafon/fot. google