Wokalista na scenie teatru wystąpi 30 maja o godzinie 20. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje Mietka z trzech ostatnich płyt.

Mietek Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt – solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca„Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród.
Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mietek Szcześniakniejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy.

Mietek Szcześniak jest kolejnym artystą, który wystąpi 30 maja w ramach cyklu koncertowego „Sounds of Bajka”. Wybitni muzycy towarzyszący artyście na scenie, kultura muzyczna – gwarantują tego wieczoru niezapomniane chwile.

Koncert w składzie:

Mietek Szcześniak – śpiew
Agnieszka Gorączkowska – chórki
Jan Radwan – chórki
Paweł Zarecki – instrumenty klawiszowe
Bartek Jakubiec – gitara elektryczna
Tomasz Kańtoch – gitara basowa
Grzegorz Kańtoch – perkusja

Bilety w cenie 59-109 zł do nabycia w kasie Teatru BAJKA w Warszawie, w salonach EMPiK oraz nawww.ticketpro.pl i  www.eBilet.pl.