Muzyczne odkrycie poprzedniego roku – Dagadana, dołącza do wykonawców WrocLove Fest i poprzedzi występ Ayo na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

Dagadana to polsko-ukraińskie trio, łączące różne style muzyczne. Przeplatając jazz, folk i elektronikę tworzą niepowtarzalny język zespołu. Pełne humoru koncerty, pokazują, że jest to ten rodzaj muzyki, który uszczęśliwia zarówno słuchaczy, jak i twórców. Ciepłe wokalizy, przetwarzanie głosu na żywo, odważne plastikowe brzmienia, transowy kontrabas oraz wykorzystanie dziecięcych instrumentów muzycznych, to recepta Dagadany na oczarowanie słuchacza dźwiękami, których nigdy dosyć.

 

Międzykulturowy projekt powinien przypaść do gustu każdemu słuchaczowi otwartemu na słowiańską duszę, szaloną z jednej, łagodną z drugiej strony. Koncert podczas WrocLove Fest będzie okazja do zaprezentowania nowego materiału z płyty, której premiera przewidziana jest na czerwiec tego roku.

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real”„And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album Joyful był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku, ostatecznie osiągając ponad 40 tys. nakład!

W marcu 2011 roku ukazał się ma kolejny, trzeci już album artystki pt. Billie-Eve, którego singiel „I’m gonna dance” podbił listy przebojów i okazał się kolejną wspaniałą płytą! Wszyscy fani będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Każdy występ Ayo to porywające i niezapomniane widowisko!

Artystka po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu. Koncert odbędzie się w ramach Święta Wrocławia 18 czerwca na Wyspie Słodowej w samym centrum miasta.

WrocLove Fest – Święto Wrocławia
18.06.11, godz. 19.00 Wyspa Słodowa
miejsca siedzące: 120 zł – I miejsca, 90 zł – II miejsca
miejsca stojące: 40 zł – pierwsze 500 szt. , 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu