Robert Lewandowski | PTT przy Nowym Teatrze – Warszawa

  Kiedy:
  2 Czerwiec 2017@18:00
  2017-06-02T18:00:00+02:00
  2017-06-02T18:15:00+02:00
  Gdzie:
  Pardon To, Tu przy Teatrze Nowym
  Madalińskiego 10/16
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  Bez opłat

  Serdecznie zapraszamy na pierwsze tego rodzaju wydarzenie w ogródku Pardon, To Tu przy Nowy Teatr. Będzie to wieczór muzyczny z nowym projektem Michała Zadary i Seana Palmera o gwiazdorskiej nazwie „Robert Lewandowski”. Towarzyszyć im będzie na saksofonie Mateusz Olszewski, weteran dansingu łódzkiego Hotelu Savoy.

  ➳ Piatek, 02.06.2017 – g. 18:00
  ➳ Wstęp wolny!
  ➳ Adres: ul. Madalińskiego 10 / 16; 02-513 Warszawa – Mokotów
  ➳ Wydarzenie tańcząco-słuchające

  Michał Zadara i Sean Palmer od lat badają muzyczne obszary dansingu. Ich najnowszy projekt to radykalna redukcja składu, poszukiwanie absolutnej czystości gatunku: cały zespół został zastąpiony przez keyboard Yamaha, na którym gra Michał Zadara. Sean Palmer śpiewa jeszcze bardziej wzruszająco, dążąc do brzmienia piątkowego dansingu w drugorzędnym sanatorium w Ciechocinku.

  „Kiedy przez przypadek nacisnąłem nie ten guzik na moim keyboardzie Yamaha, i on zaczął grać najbanalniejszy podkład, prawię się popłakałem – mówi Michał Zadara – Przed oczyma stanął mi ośrodek COSu nad Święcajtami o zachodzie słońca, gdy po kolacji samotny pan orkiestra przy klawiszu zwołuje wczasowiczów drugiego turnusu na potańcówkę. Brzmienie dansingu, którego od lat poszukuję, nagle wypłynęło z podrzędnego instrumentu w najczystszej formie.”

  Zapraszamy na wzruszające przeboje na Mokotowski taras, skąd postaramy się przenieść naszych gości w obszary najładniejszych wczasowych wspomnień.

  Organizator: Pardon, To Tu
  Współorganizator: Nowy Teatr