Postmodern Jukebox – Poznań

  Kiedy:
  16 Marzec 2019@19:00
  2019-03-16T19:00:00+01:00
  2019-03-16T19:15:00+01:00
  Gdzie:
  Klub Muzyczny B17
  Poznań
  Koszty:
  129 zł

  Postmodern Jukebox
  16 marca 2019,Klub Muzyczny B17, Poznań

  Postmodern Jukebox ogłasza trasę koncertową – Welcome to the Twenties 2.0! Poznań jednym z przystanków!

  Bilety w cenie 129 PLN w regularnej sprzedaży od 9 listopada od godz. 10:00
  na Stodola.pl oraz LiveNation.pl

  Aby zapoczątkować odliczanie do nadchodzącego Twenty-Twenties (2020) znany muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox okrąży świat w 2019 ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour. Trasa ma na celu przygotowanie świata na nową dekadę – taką, w której twórca Postmodern Jukebox – Scott Bradlee – ma nadzieję zobaczyć powrót do stylu i rzemiosła, które były wyrazem muzyki poprzednich pokoleń.

  „Ostatnio w latach dwudziestych dostaliśmy Jazz – jedyną prawdziwą amerykańską formę sztuki. Kto wie co przyniesie nam 2020?” – mówie Bradlee. „Jedno jest pewne – jest mnóstwo ludzi zmęczonych krzyczącymi nagłówkami, bezmyślnymi programami w TV i uzależnieniem od smartphonów, które przyczyniły się do tego, że ludzi się od siebie w ostatniej dekadzie jeszcze mocniej oddalili. Używamy naszego małego zakątka w przestrzeni pop-kultury, aby powiedzieć ludziom, żeby zapomnieli o swoich problemach i dołączyli do nas by wspólnie świętować prawdziwe muzyczne talenty i ponadczasowy styl – na żywo i w prawdziwym życiu”.

  Postmodern Jukebox ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour odwiedzi blisko 250 miast!

  “Kiedy przygotowujemy koncertowy koncept Postmodern Jukebox pracujemy nad powiązaniem odpowiedniego talentu z odpowiednim materiałem i budowaniem niesamowitych i unikalnych przeżyć podczas naszych koncertów” – mówi Bradlee. „Bądźcie gotowi na sensacyjną imprezę w stylu lat 20 i Wielkiego Gatsby’ego”.

  Zapoczątkowany przez Bradlee w 2009 roku muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox (PMJ) ma na koncie ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube, 3,5 miliona subskrybentów oraz ponad 1,7 miliona fanów na Facebooku. Przez ostatnią dekadę PMJ podróżował po całym świecie grając setki koncertów w wyprzedanych salach na 6 kontynentach. Wystąpili także w takich programach telewizyjnych jak „Good Morning America”, podbili listy przebojów na iTunes i Billboard oraz zwrócili uwagę NPR Music, NBC News i szerokiej publiczności na całym świecie.

  Bilety w cenie 129 PLN w regularnej sprzedaży od 9 listopada od godz. 10:00
  na Stodola.pl oraz LiveNation.pl

  Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
  1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
  2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bile