NOWE FALE (Piotr Orzechowski „Pianohooligan” & Kuba Wiecek – Warszawa

  Kiedy:
  11 Sierpień 2018@21:00 – 22:00
  2018-08-11T21:00:00+02:00
  2018-08-11T22:00:00+02:00
  Gdzie:
  Powidoki
  Flotylii Wiślanej Warszawa
  Koszty:
  Bez opłat

  Rzeka falą i dźwiękiem płynie, a kulturotwórcza tradycja warszawskiego odcinka Wisły co sezon odradza się i pokazuje nam co nowego warto usłyszeć w to lato.

  Dynamiczny rozwój muzyczny Warszawy spowodował wysyp nowych, interesujących doznań dźwiękowych. Podczas festiwalu NOWE FALE chcemy zaprosić wszystkich w podróż nie tylko po warszawskim lecie – dźwiękowe fale zaprowadziły nas aż do Skandynawii, gdzie nietypowe połączenia muzyczne stworzyły warszawsko-kopenhaską nową scenę współczesnego jazzu.

  Podczas pierwszej edycji festiwalu współczesna muzyka jazzowa i około-jazzowa zostanie zaprezentowana przez wykonawców, którzy nie tylko eksperymentują z tradycyjnymi formami, wychodzą poza dotychczasowe schematy, ale także reinterpretują gatunek konfrontując go z nowymi zjawiskami co sprawia, że doceniani są nie tylko w kraju ale i zagranicą.

  9.08 (czwartek)
  -> 20:30 Franciszek Pospieszalski Sextet | Babie Lato

  10.08 (piątek)
  -> 20:00 Alina Mleczko i Trans Fusion | Babie Lato
  -> 21:30 Michal Urbaniak & P.Unity | Babie Lato
  afterparty: Buszkers & Groh / U Know Me Records

  12.08 (niedziela)
  -> 19:00 I Love My Mother | Babie Lato
  -> 21:00 Piotr Orzechowski „Pianohooligan” & Kuba Wiecek | Powidoki
  -> 22:00 Paweł Szamburski | Powidoki

  WSTĘP WOLNY

  ——————————-
  Jako Komisja Klubowa, stowarzyszenie od czterech lat zajmujące się tematem koegzystencji społecznej we wspólnej przestrzeni miejskiej, mamy doświadczenie i narzędzia do opracowania skutecznych taktyk i metod dotarcia do odbiorców kulturalnych, gastronomicznych i społeczników. Skupiamy nasze działania na tworzeniu wydarzeń, kampanii, szkoleń, spotkań, festiwali i innych form, które swoim pozytywnym przekazem i wysoką zawartością zaawansowanej merytorycznie treści uczą, kształtują i zwracają uwagę na różne problemy społeczne.

  Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.
  Patronat medialny: Example.pl