Nicka Murphy (fka Chet Faker) kocert wyprzedany – Warszawa

  Kiedy:
  13 Październik 2019@20:00 – 22:00
  2019-10-13T20:00:00+02:00
  2019-10-13T22:00:00+02:00
  Gdzie:
  Klub Stodoła
  Ul. Stefana Batorego 10
  Koszty:
  wyprzedany

  Agencja Live Nation zaprasza na koncert Nicka Murphy’ego (fka Chet Faker)! Australijczyk wystąpi 13 października w warszawskiej Stodole.
  Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 15 marca o godzinie 10:00.

  zNick Murphy wraca do Wielkiej Brytanii i Europy w październiku tego roku, aby promować swój nowy album – „Run Fast Sleep Naked”. Płyta ukaże sie 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – „Sanity”.
  Aby przygotować swój drugi album, Nick Murphy spędził 4 lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. „Run Fast Sleep Naked” to płyta, w której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania.
  Najnowszy album to następca dobrze przyjętych wydawnictw „Missing Link” (EP wydana w 2017 roku, już jako Nick Murphy) i „Built on Glass” – pierwszej długogrającej płyty wydanej w 2014 jako Chet Faker. Mimo że wokale na „Run Fast Sleep Naked” były nagrywane w różnych miejscach na świecie, w tym w salonie babci Nicka, w studiu w Tokio, na wakacjach spędzonych z rodziną w Nowej Zelandii czy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku – muzyka była w większości nagrana w Figure 8 w Brooklynie. Aby nadać ostateczny kształt, Murphy zaangażował 20 muzyków sesyjnych i orkiestrę, osadzając każdą piosenkę w nieoczekiwanych teksturach i szalenie zróżnicowanych tonach.
  Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym, 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują.
  Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.

  Data: 2019-10-13 (niedziela)
  Miasto: Warszawa
  Miejsce: Stodoła
  Godziny: wejście – 18:30 // start koncertu – 20:00

  KONCERT WYPRZEDANY

  Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
  1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
  2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet