Morgan James – Warszawa

  Kiedy:
  13 Listopad 2018@18:00 – 21:00
  2018-11-13T18:00:00+01:00
  2018-11-13T21:00:00+01:00
  Gdzie:
  Klub Stodoła
  ul. Stefana Batorego 10 Warszawa
  Koszty:
  99 zł

  MORGAN JAMES
  13 listopada 2018, Klub Stodoła, Warszawa

  „A phenomenal talent whose feel for classic soul music is bone deep… This woman is on fire.” – The New York Times

  Jeden głos może zdziałać wiele. Prawdziwy wokalista może sprawić, że zakochasz się od pierwszego dźwięku, wyciśnie z Ciebie łzy lub przeniesie Cię do odległej ery. Scena i mikrofon to jedyne czego potrzebujemy. To wszystko definiuje Morgan James – soulową piosenkarkę i kompozytorkę pochodzącą z Nowego Jorku. Na swoim drugim albumie, Reckless Abandon, James czaruje swoim silnym i przepełnionym emocjami wokalem. Wolność i ekspansja to coś, co łączy 12 oryginalnych, utworów, które Morgan współtworzyła z pisarzami z Los Angeles, Nowego Jorku czy Nashville. Rezultatem jest połączenie popu, funku i R & B z nutą muzyki klasycznej.

  Morgan James daje popis umiejętności w trakcie swoich występów – skala jej głosu nie zna granic. Z wirtuozerską kontrolą potrafi lawirować pomiędzy zmysłowymi dźwiękami. Swój głos szkoliła w The Juilliard School aż po Broadway – po drodze wystąpiła w Berry Gordy’s Motown: The Musical, Godspell oraz wielu innych. Morgan James to rzadko spotykana, idealnie wyważona kombinacja pasji i umiejętności technicznych.

  Album Reckless Abandon to kontynuacja debiutanckiej płyty Hunter oraz Morgan James Live (Epic Records). Można ją również usłyszeć na niezliczonych ścieżkach dźwiękowych. James świetnie odnajduje się w różnorodnych pomysłach muzycznych, w których można odnaleźć jej własną tożsamość i blask. Jej wykonanie „Call My Name” z repertuaru Prince’a było ostatnim coverem, który Prince osobiście zatwierdził przed śmiercią. Utwór osiągnął duży sukces, znajdując się w TOP 15 na liście Billboard Magazine Urban AC, a The Wall Street Journal opisał Hunter jako „Wspaniały nowy album”. Po premierze albumu Hunter, teledyski Morgan James zgromadziły ponad 75 milionów wyświetleń (i nadal pną się w górę). Morgan James zdobyła swoją popularność również dzięki pojawieniu się w kilku teledyskach grupy Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox – Morgan dołączyła także do kolektywu i wyruszyła z nimi w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Nowej Zelandii. Jako solowa artystka występowała w takich miejscach jak Hollywood Bowl, Montreal Jazz Festival, Carnegie Hall i The Kennedy Center.

  Bilety w cenie od 99 PLN w regularnej sprzedaży od 15 czerwca od godz. 11:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl
  Przedsprzedaż biletów dla fanów rusza 13 czerwca od godz. 11:00 i potrwa do 14 czerwca do godz. 23:00.

  Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
  1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
  2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet

  Bilety w cenie od 99 PLN w regularnej sprzedaży od 15 czerwca od godz. 11:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl
  Przedsprzedaż biletów dla fanów rusza 13 czerwca od godz. 11:00 i potrwa do 14 czerwca do godz. 23:00.

  Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły TUTAJ.

  Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl