Kovalczyk – „Piosenki Mistrza – Tribute to Grzegorz Ciechowski” – Warszawa

  Kiedy:
  6 Grudzień 2019@20:30 – 22:30
  2019-12-06T20:30:00+01:00
  2019-12-06T22:30:00+01:00
  Gdzie:
  Basen Artystyczny
  Marii Konopnickiej 6
  Warszawa

  Basen Artystyczny Warszawskiej Opery Kameralnej i wytwórnia artCONNECTION music serdecznie zapraszają 6 grudnia o g. 20:30 na niezwykły koncert KOVALCZYKA pt. „PIOSENKI MISTRZA”, który jest hołdem złożonym dla twórczości Grzegorza Ciechowskiego.

  Koncerty Kovalczyka to wydarzenia z bardzo starannie przygotowaną oprawą, nie tylko muzyczną, ale i wizualną. Otrzymamy tu znakomicie przygotowany spektakl światła, który zaskakuje publiczność w każdym utworze. „PIOSENKI MISTRZA” na żywo to dawka wysublimowanej, współczesnej muzyki elektronicznej okrytej eterycznymi partiami saksofonów oraz fletu poprzecznego. Koncert wpisuje się w gust zarówno szerokiej, jak i bardzo wymagającej publiczności. Nie zabraknie tu takich utworów jak: „Mamona”, „Tak, tak… to ja”, „Telefony”, „Nie pytaj o Polskę”, „Kombinat” czy „Śmierć na pięć”.

  Twórcą projektu jest Kovalczyk – pełen charyzmy wokalista i kompozytor, posiadający wyjątkową barwę głosu. Szersza publiczność poznała go jako finalistę 3. edycji programu Idol. Od tego czasu minęło kilkanaście lat, a artysta zdążył wydać kilka dobrze przyjętych albumów studyjnych pracując z najlepszymi muzykami w Polsce i za granicą.

  Premiera czwartej płyty Kovalczyka „Piosenki Mistrza” odbyła się 11 października br.

  Bilety dostępne są na stronie Warszawskiej Opery Kameralnej i na portalu eWejsciowki.pl