Haim – Warszawa

  Kiedy:
  7 Czerwiec 2018@18:00 – 19:00
  2018-06-07T18:00:00+02:00
  2018-06-07T19:00:00+02:00
  Gdzie:
  Klub Stodoła
  ul. Stefana Batorego 10 Warszawa
  Koszty:
  129 zł, 149 zł

  HAIM OGŁASZAJĄ EUROPEJSKĄ TRASĘ KONCERTOWĄ

  Siostry zagrają szereg koncertów w czerwcu br.

  “Haim remain slaves to the rhythm, but this time they’re leading the way” – NME

  “[Haim] sound like smoking a blunt on someone’s front porch when the sun starts to dip and turns everything pastel-coloured” – Noisey

  “Sassy, melodic and skillful” – Metro

  Po zwycięstwie w Best International Band podczas środowych nagród NME i nominacji do Best International Group w przyszłotygodniowych BRIT AWARDS, trio z Los Angeles, HAIM, jest gotowe na najbardziej wyczekiwaną trasę koncertową tego lata. Koncerty w Wielkiej Brytanii i Irlandii rozpoczną się 10 czerwca w Glasgow w O2 Academy, a zakończą w słynnym londyńskim Alexandra Palace w piątek 15 czerwca. Bilety w sprzedaży od 23 lutego, a przedsprzedaż rozpocznie się 21 lutego.

  Trasa koncertowa jest następstwem niespodziewanie elektryzującego koncertu w Electric Ballroom w Londynie i triumfujących setów podczas festiwali Reading & Leeds oraz Glastonbury w zeszłym roku. NME opisuje występ zespołu podczas Glastonbury Festival słowami: “[brought] the California sunshine”, a BBC dodaje: “HAIM literally brought the audience at The Other Stage to its knees.”

  Przed koncertami w Wielkiej Brytanii, siostry – Danielle, Este i Alana – wystąpią w Ameryce Północnej podczas ich 21-dniowej trasy SISTER SISTER SISTER. Wezmą udział w prestiżowym festiwalu Coachella – 14 i 21 kwietnia. Trasa w Wielkiej Brytanii i Europie rozpocznie się od koncertu w Primavera Sound w Barcelonie w piątek 1 czerwca, a zakończy się występem podczas festiwalu Rock in Rio w dniu 23 czerwca w Lizbonie.

  Album Something To Tell You, plasujący się na #2 w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA, dostępny w sprzedaży!

  HAIM – daty europejskiej trasy:

  1 czerwca Barcelona, Hiszpania; Primavera Sound

  3 czerwca Mediolan, Włochy; Fabrique

  4 czerwca Zurych, Szwajcaria; X-tra

  5 czerwca Kolonia, Niemcy; E Werk

  7 czerwca Warszawa, Polska; Klub Stodoła

  8 czerwca Berlin, Niemcy; Columbiahalle

  10 czerwca Glasgow, Sz

  Otwarcie bram: Info wkrótce