Ella Eyre kolejny raz wystąpiła w Polsce, tym razem na specjalne zaproszenie Lorda Somersby. Koncert odbył się w Instytucie Wysokich Napięć w Warszawie.

Artystka po raz kolejny udowodniła, że doskonale wie czego chce. Było to moje trzecie spotkanie z muzyką Elli, i muszę przyznać, że ten koncert był najlepszy! Wokalistka bardzo swobodnie czuła się na scenie, można było to zauważyć, m.in. przez bardzo częsty kontakt z publicznością.

Nie przeszkadzało mi nawet to, że Eyre wykonała praktycznie ten sam set, co podczas poprzedniej wizyty w naszym kraju. Ta dziewczyna ma taką charyzmę i tak hipnotyzujący głos, że mógłbym słuchać tych utworów na okrągło. Największy wrzask publiczności był oczywiście przy utworze „Waiting All Night”, ale ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu znaczna część publiki znało również singlowe kawałki, m.in. najnowszy „Comeback”.

Muszę przyznać, że zarówno sama impreza „Party Like a Lord”, jak i zaproszenie Elli jako gościa specjalnego, było strzałem w dziesiątkę. Wszyscy znakomicie się bawili, z artystką na czele. Na dniach zaprezentujemy wywiad z Eyre, a teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

[AFG_gallery id=’67′]