W tym tygodniu czekają nas grubsze wydatki. Dla prawdziwych melomanów nie ma jednak takiej kwoty, której nie wydaliby na płyty, oczywiści jeśli tylko mogą sobie na to pozwolić. Zapraszam więc do zapoznania się z nowościami wytypowanymi przez nas.

Długo oczekiwane, dziesiąte już wydawnictwo w karierze Me’shell Ndegeocello jest już na półkach sklepowych. Krążek oficjalną premierę miał we wtorek, 8.11. Mieliście już przyjemność odsłuchania Weather, a teraz możecie płytę dołączyć do swojej kolekcji. Niestety nie będzie to tani zakup, gdyż za album zapłacimy 69,99 zł. Warto jednak go posiadać.

Drugą propozycją w tym tygodniu jest Someone To Watch Over Me. Jest to już trzeci album brytyjskiej piosenkarki, i prawdziwego odkrycia programu Britain’s Got Talent, Susan Boyle. Miłośnicy pięknych, nastrojowych i porywających za serce pieśni mogą już biec do sklepów. Album dostępny jest od poniedziałku, 7.11, w dwóch wersjach: podstawowej w cenie 62,99 i eco style za połowę mniej, czyli 36,99 zł.

Czesław Mozil już na dobre zagościł w naszych sercach, głowach i odtwarzaczach. Od tygodnia ponownie gości też wśród nowości płytowych ze swoim najnowszym krążkiem Czesław Śpiewa Miłosza. Przepiękne teksty i ciekawa muzyczna interpretacja sprawiają że będzie to rarytas w każdej płytotece. Do kupienia za 42,99 zł.

R. Kelly pracuje nad nowym materiałem, a tymczasem do naszych rąk trafia wydawnictwo z jego największymi przebojami. Album słusznie zatytułowany The World’s Greatest do sprzedaży trafił 7.11. Płytka kosztuje 35 zł.

I jeszcze jedna składanka najbardziej popularnych utworów. Ostatnia płyta Tonego Bennetta cieszy się dużym powodzeniem. Nie wszyscy jednak znają jego wcześniejsze dokonania. Mogą je teraz poznać, kupując album All Time Greatest Hits. Usłyszycie między innymi Everybody’s Talkin’ z filmu Midnight Cowboy, i to za jedyne 27 zł.

Wyboru płyt dokonałem w pełni świadomie i bardzo subiektywnie.

ceny sugerowane przez empik i merlin.pl