Natalie Imbruglia – Warszawa

  Kiedy:
  26 Kwiecień 2017@20:00
  2017-04-26T20:00:00+02:00
  2017-04-26T20:15:00+02:00
  Gdzie:
  Stodoła
  Batorego 10
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  od 121 zł

  Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

  Natalie Imbruglia ogłasza kameralną, akustyczną, międzynarodową trasę koncertową

  26 kwietnia 2017 – Warszawa, Klub Stodoła

  Trasa „The Natalie Imbruglia Acoustic” rozpoczyna się 22 kwietnia w Rosji.

  Nowy Jork – multiplatynowa artystka Natalie Imbruglia ogłasza swoją wiosenną, międzynarodową trasę koncertową. Znakomita wokalistka nominowana trzykrotnie do nagrody Grammy, występować będzie w mniejszych salach koncertowych, co pozwoli jej stworzyć wyjątkową atmosferę podczas występów. Te akustyczne, kameralne koncerty, są podziękowaniem i wyrazem uznania dla jej wiernych, wspierających ją od lat fanów. „Jestem bardzo podekscytowana powrotem do koncertowania i cieszę się, że wybrałam kameralne sale w ramach podziękowania moim fanom” – powiedziała artystka, dodając: „uwielbiam atmosferę mniejszych sal. Czuję, jakbym śpiewała dla każdego widza z osobna i widzę, w jaki sposób odbierają to, co mam im do przekazania”.

  Podczas koncertów Natalie wykona swoje największe przeboje, w tym utwory z ostatniej płyty Male. Trasa koncertowa rozpocznie się 22 kwietnia w Moskwie i będzie trwać do końca maja br. Artystka wystąpi między innymi w Polsce, Estonii, Irlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, a trasę zakończy 27 maja koncertem w Danii. Szczegóły dotyczące trasy (daty i miasta) można znaleźć poniżej – wkrótce potwierdzi się jeszcze kilka dodatkowych koncertów.

  Płyta Male, wydana latem 2015 r., to pierwszy album Natalie po 6 latach przerwy. Inspirację na materiał do krążka piosenkarka znalazła w swoich ulubionych artystach płci przeciwnej. Male to zbiór klasycznych i współczesnych coverów piosenek, które zostały nagrane wcześniej przez znanych wokalistów takich jak: Cat Stevens, Damien Rice, Tom Petty, Pete Townshend, Zac Brown Band i wielu innych. Pierwszy singiel Instant Crush wydany 22 kwietnia 2015 r., został pierwotnie nagrany przez zwycięzców nagrody Grammy – Daft Punk. Niepowtarzalny sposób interpretacji tej piosenki, Natalie opisała słowami: „W wersji oryginalnej tak naprawdę nie możemy usłyszeć o czym jest ten utwór, z uwagi na efekty specjalne, zmieniające głos Juliana, który swoją drogą uwielbiam. Jednakże to jest bardzo piękna historia, którą wszyscy powinni usłyszeć i móc się utożsamić ze słowami. Jestem bardzo dumna z efektów pracy nad tym kawałkiem.”

  Natalie Imbruglia
  26.04.2017
  Warszawa, Klub Stodoła.
  Bilety w cenach od 121 zł.

  Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
  Uwaga! Na teren koncertu obowiązuje zakaz wnoszenia toreb, plecaków, walizek i innych przedmiotów potencjalnie niebezpiecznych – prosimy zatem o ich niezabieranie. Pełna informacja dostępna w „Regulaminie uczestnictwa w koncercie” na www.livenation.pl.
  1) osoby powyżej 16 roku życia wchodzą samodzielnie
  2) osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść za pisemną zgodą rodzica lub też pod opieką dorosłego opiekuna posiadającego własny bilet
  Kup kartę podarunkową klubu Stodoła i obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym koncertem. Szczegóły na www.stodola.pl
  Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl