Hidden Orchestra – Warszawa

  Kiedy:
  1 Grudzień 2017@21:00
  2017-12-01T21:00:00+01:00
  2017-12-01T21:15:00+01:00
  Gdzie:
  Klub Niebo
  Nowy Świat 21
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  45 zł

  Niebiańska scena koncertowa prezentuje!

  Hidden Orchestra – pochodzący ze Szkocji zespół jazzowy, projekt multi-instrumentalisty, kompozytora i producenta Joe Acheson’a wystąpi w warszawskim Niebie już w grudniu. Ich brzmienia są niezwykle ujmującą, intensywną i zróżnicowaną podróżą muzyczną, chwytającą za serce zarówno słuchane na płycie jak i podczas koncertów na żywo. Innowacyjne rozstawienie z dwoma perkusjami w roli front man’ów nieodmiennie od początków istnienia grupy wzbudzają niesamowite wrażenia i pozytywnie zaskakują tak widownię jak i krytyków. W skład zespołu wchodzi również kontrabas, skrzypce i pianino. Premierowy album Hidden Orchestra – „Night Walks” wydany w 2010 roku zapoczątkował karierę o międzynarodowym zasięgu. Od tamtej pory zagrali w ponad 30 krajach, budując coraz szersze grono fanów na całym świecie, od Edynburga, Londynu, przez Pragę, Moskwę, Ateny i Stambuł.
  Najnowszy album zespołu ukazał się 16 czerwca tego roku, nosi nazwę „Dawn Chorus”. To niezwykle osobista, zawiła i przede wszystkim unikatowa seria utworów stworzonych przez Joe Acheson’a. Opiera się na szerokiej kolekcji śpiewu ptaków i innych dźwięków przyrody zbieranych starannie przez lata, w różnych lokalizacjach. Album obfituje w detale i odznacza się oryginalnym charakterem. Dźwiękowe migawki natury przeplatają warstwy basu, bębnów, perkusji oraz innych instrumentów takich jak pianino, elektryczna harfa, dzwonki, flet czy też wiolonczela.

  Bilety:
  II pula – 45 zł
  III pula – 55 zł

  Dostępne na:
  Going. https://goingapp.pl/evt/1007460/hidden-orchestra
  Biletomat.pl – bilety online https://www.biletomat.pl/koncerty/hidden-orchestra-w-niebie-5490/
  Eventim.pl http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=APL&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=885779&includeOnlybookable=true&xtmc=hidden_orchestra&xtnp=1&xtcr=1
  oraz w salonach Empik, Saturn i Media Markt