Nowy utwór: Calum Scott “What I Miss Most”

Do premiery debiutanckiego albumu Caluma Scotta zatytułowanego “Only Human” zostało niewiele czasu. Krążek pojawi się na sklepowych półkach już 9 marca. W związku z tym, artysta prezentuje kolejny utwór. Tym razem padło na “What I Miss Most”. Utwór dostępny jest już w streamingu, prócz tego Calum podzielił się wersją 1 Mic 1 Take nagraną w Abbey Road Studios.

Płyta “Only Human” zawierać będzie 13 kompozycji i jeden remix, w tym dotychczasowe przeboje artysty jak “Dancing On My Own” oraz “Rhythm Inside”, a także wyjątkową akustyczną wersję “Not Dark Yet” Boba Dylana. Singlem promującym album jest utwór “You Are The Reason”, który nagrany został również w duecie z Leoną Lewis.

Calum Scott, finalista brytyjskiej edycji programu Mam Talent (Britain’s Got Talent) z 2015r., w błyskawicznym tempie stał się globalną sensacją, dzięki swojej oryginalnej wersji utworu Robyn – “Dancing On My Own”. Piosenka do tej pory przekroczyła 550 MLN streamów na Spotify i 233 MLN odsłon na YT! Calum Scott w 2016r. otrzymał również nominację do Brit Award w kategorii “Best Single”.