Toni Braxton z remixami do “Coping”

Po powrocie z singlem “Deadwood“, przed wydaniem nowego albumu, Toni Braxton wypuściła niespodziewany zbiór remixów do nowej piosenki “Coping“.

Podróżując po międzynarodowych parkietach tanecznych, ikona R&B rekrutuje ekipę różnych producentów i DJ-ów do 5 różnych wersji: Eden Prince, Paris & Simo, Stadiumx, Disco Killerz, Tom Swoon.

“Wierz mi, próbuję cię wypuścić / Ale muszę ci powiedzieć, że to jest trudne / I to boli, naprawdę boli / A ja wciąż sobie radzę” – śpiewa w utworze.

Nowy album Toni Braxton Sex & Cigarettes, będący kontynuacją Pulse w 2010 roku, ma ukazać się na początku przyszłego roku. Podczas wywiadu z The Insider, Braxton mówiła:

“Jestem podekscytowana robieniem tego, co kocham robić. Nowy album wychodzi na początku roku i nazywa się “Sex & Cigarettes”. Czuję się jakbym była starsza, chcę powiedzieć, co czuję i nie chcę być cenzurowana”.

W ostatnią niedzielę (5 listopada) Toni otrzymała prestiżową nagrodę Legend na Soul Train Awards w Las Vegas. Piosenka wzięła udział w scenicznej owacji na stojąco i wykonała mix swoich hitów.