T-Mobile Electronic Beats zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty legendarnego zespołu, które odbędą się 14 i 18 czerwca najpierw w Warszawie, a następnie w Katowicach. Występy będą częścią eksluzywnego mini-touru zespołu, w ramach którego goryle odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy. Dodatkowo, dzisiaj ma swoją premierę wyjątkowa aplikacja The Lenz, która pozwoli wejść do świata Gorillaz.

Wcześniej zespół nigdy nie odwiedził naszego kraju – teraz fani będą mieli okazję zobaczyć Murdoca i spółkę dwukrotnie.

Bilety trafią do sprzedaży niedługo poprzez naszą stronę www.electronicbeats.pl. Sprawdzajcie ją codziennie w poszukiwaniu kolejnych informacji dotyczących tego wydarzenia.

Dzisiaj do App Store’a i Google Playa trafiła również najnowsza aplikacja, którą Gorillaz przygotowali razem z T-Mobile.

The Lenz daje szansę przenieść się do świata wirtualnego, w którym żyją członkowie uwielbianego zespołu. Przy użyciu AR (rozszerzonej rzeczywistości) aplikacja zamieni wszystko o magentowym kolorze w eksluzywny kontent od Gorillaz. Od wyjątkowych artworków Jamiego Hewletta, nagrań na żywo z występów zespołu po nowe utwory z nadchodzącego „Humanz” – wszystko to zobaczycie dzięki The Lenz.

Najnowszy album zespołu trafi do fanów już 28 kwietnia i będzie nosił tytuł „HUMANZ”.