Teatr na Plaży zaprasza na gościnny występ zespołu KROKI, który odbędzie się w dniu 9 marca. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak.

Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu – jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem. Debiutancki materiał ukazał się 14 października 2016 roku.

KROKI
Sopot, Teatr na Plaży (al. Franciszka Mamuszki 2) | 9.03.2017, godz. 20:00
Bilety: 30 zł // można je nabyć w systemie online oraz kasie teatru, która otwarta jest również na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia

Jak trafić na koncert:

Teatr na Plaży zlokalizowany jest przy biegnącej przy samej plaży alei Franiszka Mamuszki 2, w Parku Północnym, około 50 metrów po lewej stronie od Grand Hotelu. W foyer teatru znajduje się Klub Atelier, do którego zapraszamy na ciepłe i zimne napoje.